Liga Mini Fotbal
Meniu
Stiri
LMF
Faze 12
Grupe 44
Etape 860
Partide 5759
Echipe 140
Jucatori 1382
Campionat
Ascundere detalii Editita 2018-2019 Faza: Preliminarii
05.09.2018 - 30.06.2019
Ascundere detalii Liga A
Ascundere detalii Etapa 18 Nejucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
20.03.2019 00:00 Amanat Chedra Tax Doelpan SystemBau Ploiesti
20.03.2019 19:50 Ader 6 - 3 Saavi - Sport
20.03.2019 20:40 Copacabana Stars 0 - 7 Troia MFC
20.03.2019 21:20 Inter Ploiesti 4 - 1 Team Alimtex
21.03.2019 00:00 Amanat Petrolul 95 Top Valea Doftanei
21.03.2019 19:50 Metalul Plopeni 4 - 0 MFC Ploiesti
21.03.2019 20:40 X Squad 1 - 3 Clarf United

 
Clasament
Loc Echipa J V E I GM GP G CG CR A P
1 Chedra Tax Doelpan 17 15 1 1 103 26 +77 9 0 +19 46
2 Petrolul 95 17 14 1 2 78 42 +36 5 0 +19 43
3 Ader 18 12 1 5 73 49 +24 10 1 +7 37
4 SystemBau Ploiesti 17 12 0 5 65 50 +15 4 0 +12 36
5 MFC Ploiesti 18 11 2 5 96 50 +46 5 0 +11 35
6 Troia MFC 18 10 4 4 73 44 +29 0 0 +7 34
7 Team Alimtex 18 9 2 7 54 63 -9 9 0 +2 29
8 Metalul Plopeni 18 8 2 8 76 63 +13 11 1 -1 26
9 Top Valea Doftanei 17 7 0 10 67 69 -2 5 2 -6 21
10 Saavi - Sport 18 6 1 11 62 79 -17 0 0 -5 19
11 X Squad 18 5 0 13 65 86 -21 6 0 -15 15
12 Clarf United 18 3 2 13 49 105 -56 2 0 -13 11
13 Inter Ploiesti 18 2 3 13 47 107 -60 0 0 -21 9
14 Copacabana Stars 18 0 1 17 50 125 -75 0 0 -26 1
J - meciuri jucate I - infrangeri G - golaveraj A - adevar
V - victorii GM - goluri marcate CG - cartonase galbene P - puncte
E - meciuri egale GP - goluri primite CR - cartonase rosii  

Ascundere detalii Etapa 17 Jucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
13.03.2019 19:50 Troia MFC 3 - 2 Metalul Plopeni
13.03.2019 20:40 SystemBau Ploiesti 3 - 2 Ader
13.03.2019 21:20 Top Valea Doftanei 9 - 5 Inter Ploiesti
14.03.2019 19:50 X Squad 3 - 4 Petrolul 95
14.03.2019 20:40 Clarf United 3 - 5 MFC Ploiesti
14.03.2019 21:20 Saavi - Sport 8 - 2 Copacabana Stars
18.03.2019 20:40 Team Alimtex 2 - 7 Chedra Tax Doelpan

Ascundere detalii Liga B
Ascundere detalii Etapa 15 Nejucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
20.03.2019 20:30 T2 - Kiru Sport GLS Ploiesti 0 - 5 Tunarii Lidl NDL
20.03.2019 21:20 T2 - Kiru Sport Inotesti MFC 4 - 2 Chimistul Grafex MFC
20.03.2019 22:00 T1 - Kiru Sport Decathlon 2 - 11 Prahova Ploiesti
21.03.2019 00:00 Amanat Darcom Oil MFC Ventus Ploiesti
21.03.2019 19:00 T1 - Kiru Sport Saipem 2 - 5 West United
21.03.2019 20:30 T2 - Kiru Sport Fan Courier 4 - 4 Sportul Studentesc
21.03.2019 21:20 T1 - Kiru Sport Extremadura 3 - 1 Sporting Aricesti

 
Clasament
Loc Echipa J V E I GM GP G CG CR A P
1 Sportul Studentesc 15 12 2 1 68 28 +40 0 0 +17 38
2 Fan Courier 15 10 3 2 60 31 +29 4 0 +9 33
3 Inotesti MFC 15 9 3 3 50 31 +19 1 0 +6 30
4 Ventus Ploiesti 14 9 2 3 62 27 +35 0 0 +8 29
5 Tunarii Lidl NDL 15 9 1 5 57 41 +16 2 1 +7 28
6 Extremadura 15 8 1 6 52 35 +17 3 0 +1 25
7 Prahova Ploiesti 14 8 0 6 59 44 +15 0 0 +6 24
8 Darcom Oil MFC 13 7 2 4 55 32 +23 0 0 +5 23
9 Sporting Aricesti 15 7 0 8 43 49 -6 2 0 0 21
10 Chimistul Grafex MFC 14 4 1 9 40 56 -16 0 0 -8 13
11 GLS Ploiesti 15 3 2 10 26 68 -42 1 1 -13 11
12 Decathlon 15 2 2 11 31 85 -54 0 0 -16 8
13 West United 15 2 1 12 31 64 -33 0 0 -14 7
14 Saipem 14 2 0 12 31 74 -43 0 0 -18 6
J - meciuri jucate I - infrangeri G - golaveraj A - adevar
V - victorii GM - goluri marcate CG - cartonase galbene P - puncte
E - meciuri egale GP - goluri primite CR - cartonase rosii  

Ascundere detalii Etapa 14 Jucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
13.03.2019 19:00 Saipem 0 - 9 Decathlon
13.03.2019 19:50 T2 - Kiru Sport Ventus Ploiesti 2 - 1 Extremadura
13.03.2019 20:40 T2 - Kiru Sport Tunarii Lidl NDL 2 - 1 Fan Courier
13.03.2019 21:20 Inotesti MFC 2 - 1 Darcom Oil MFC
14.03.2019 00:00 Amanat Prahova Ploiesti Chimistul Grafex MFC
14.03.2019 19:50 T2 - Kiru Sport West United 3 - 7 Sportul Studentesc
14.03.2019 20:40 T2 - Kiru Sport Sporting Aricesti 8 - 1 GLS Ploiesti


© VVI 2009
Reclame
Welcome_Bonus _T&C