Liga Mini Fotbal
Meniu
Stiri
LMF
Faze 16
Grupe 56
Etape 1048
Partide 6935
Echipe 180
Jucatori 1496
Campionat
Ascundere detalii Editia 2023 - 2024 Faza: Preliminarii
04.09.2023 - 30.06.2024
Ascundere detalii Liga A
Ascundere detalii Etapa 3 Nejucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
18.09.2023 19:50 T1 - Kiru Sport Selecao Ploiesti 2 - 2 Latinii 1924
18.09.2023 20:35 T1 - Kiru Sport MFC Arhivarul 6 - 1 MFC Ploiesti
18.09.2023 21:20 T1 - Kiru Sport MFC Oilfriends Ploiesti 5 - 1 Athletico Rafov
21.09.2023 19:50 T1 - Kiru Sport EL Toro 1 - 1 Extremadura
21.09.2023 20:35 T1 - Kiru Sport Chedra Tax 6 - 2 Ader

 
Clasament
Loc Echipa J V E I GM GP G CG CR A P
1 Chedra Tax 3 3 0 0 17 2 +15 0 0 +3 9
2 MFC Arhivarul 3 2 1 0 14 3 +11 0 0 +1 7
3 MFC Oilfriends Ploiesti 3 2 1 0 13 8 +5 0 0 +1 7
4 EL Toro 3 1 1 1 3 9 -6 0 0 -2 4
5 Selecao Ploiesti 3 1 1 1 8 6 +2 0 0 -2 4
6 Extremadura 3 1 1 1 3 6 -3 0 0 +1 4
7 MFC Ploiesti 3 1 0 2 7 11 -4 0 0 0 3
8 Latinii 1924 3 0 2 1 7 13 -6 0 0 -1 2
9 Ader 3 0 1 2 5 12 -7 0 0 -2 1
10 Athletico Rafov 3 0 0 3 3 10 -7 0 0 -3 0
J - meciuri jucate I - infrangeri G - golaveraj A - adevar
V - victorii GM - goluri marcate CG - cartonase galbene P - puncte
E - meciuri egale GP - goluri primite CR - cartonase rosii  

Ascundere detalii Etapa 2 Jucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
11.09.2023 19:50 T1 - Kiru Sport EL Toro 0 - 7 Chedra Tax
11.09.2023 20:35 T1 - Kiru Sport MFC Ploiesti 3 - 4 MFC Oilfriends Ploiesti
11.09.2023 21:20 T1 - Kiru Sport Extremadura 2 - 1 Athletico Rafov
14.09.2023 19:50 T1 - Kiru Sport Latinii 1924 1 - 7 MFC Arhivarul
14.09.2023 20:35 T1 - Kiru Sport Ader 2 - 5 Selecao Ploiesti

Ascundere detalii Liga B
Ascundere detalii Etapa 3 Nejucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
18.09.2023 19:50 T2 - Kiru Sport Seniorii 88 0 - 1 MFC Yankeii
18.09.2023 20:35 T2 - Kiru Sport MFC Flacara Ploiesti 1 - 3 MFC Devils
18.09.2023 21:20 T2 - Kiru Sport MFC Postarnacu 2 - 2 MFC San Siro
20.09.2023 19:00 T2 - Kiru Sport Inter Ploiesti 10 - 2 Sporting Ploiesti
20.09.2023 19:50 T2 - Kiru Sport Gasca Breaza 0 - 2 Top Valea Doftanei
20.09.2023 20:35 T2 - Kiru Sport MFC Sportul Ploiești 2 - 6 MFC Ajax
20.09.2023 21:20 T2 - Kiru Sport Legiunea Olari 3 - 5 X Team
21.09.2023 21:20 T1 - Kiru Sport Republica Ploiesti 1503 1 - 1 West United

 
Clasament
Loc Echipa J V E I GM GP G CG CR A P
1 MFC Devils 3 3 0 0 10 4 +6 0 0 +6 9
2 Inter Ploiesti 3 2 1 0 19 6 +13 0 0 +1 7
3 Republica Ploiesti 1503 3 2 1 0 6 3 +3 0 0 +1 7
4 MFC Sportul Ploiești 3 2 0 1 12 9 +3 0 0 0 6
5 MFC Flacara Ploiesti 3 2 0 1 10 9 +1 0 0 0 6
6 MFC Yankeii 3 1 1 1 4 4 0 0 0 +1 4
7 Top Valea Doftanei 3 1 1 1 9 10 -1 0 0 +1 4
8 Seniorii 88 3 1 0 2 6 7 -1 0 0 -3 3
9 MFC Ajax 3 1 0 2 14 12 +2 0 0 0 3
10 X Team 3 1 0 2 7 11 -4 0 0 0 3
11 Sporting Ploiesti 3 1 0 2 9 18 -9 0 0 0 3
12 Legiunea Olari 3 1 0 2 14 15 -1 0 0 -3 3
13 MFC San Siro 3 0 2 1 5 7 -2 0 0 -1 2
14 MFC Postarnacu 3 0 2 1 5 8 -3 0 0 -4 2
15 MFC Galaxy 2 0 2 0 4 4 0 0 0 -1 2
16 West United 2 0 2 0 3 3 0 0 0 -1 2
17 Gasca Breaza 2 0 0 2 2 9 -7 0 0 -3 0
J - meciuri jucate I - infrangeri G - golaveraj A - adevar
V - victorii GM - goluri marcate CG - cartonase galbene P - puncte
E - meciuri egale GP - goluri primite CR - cartonase rosii  

Ascundere detalii Etapa 2 Jucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
11.09.2023 19:50 T2 - Kiru Sport Top Valea Doftanei 2 - 2 Inter Ploiesti
11.09.2023 20:35 T2 - Kiru Sport Sporting Ploiesti 5 - 3 Legiunea Olari
11.09.2023 21:20 T2 - Kiru Sport X Team 1 - 5 MFC Sportul Ploiești
13.09.2023 19:00 T2 - Kiru Sport West United 2 - 2 MFC Galaxy
13.09.2023 19:50 T2 - Kiru Sport MFC Devils 3 - 2 Seniorii 88
13.09.2023 20:35 T2 - Kiru Sport MFC Yankeii 2 - 2 MFC Postarnacu
13.09.2023 21:20 T2 - Kiru Sport MFC San Siro 1 - 3 Republica Ploiesti 1503
14.09.2023 21:20 T1 - Kiru Sport MFC Ajax 5 - 6 MFC Flacara Ploiesti

Ascundere detalii Liga Firmelor si Institutiilor Publice
Ascundere detalii Etapa 2 Nejucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
19.09.2023 17:50 LRMS Paulesti T1 Adient 1 - 0 Roquet Eastern Europe
19.09.2023 17:50 LRMS Paulesti T2 Bake Store 3 - 9 Fan Courier
19.09.2023 18:35 LRMS Paulesti T2 Transferoviar Calatori 3 - 5 Timken
19.09.2023 18:35 LRMS Paulesti T1 Haier 5 - 4 Conpet
19.09.2023 19:20 LRMS Paulesti T1 Lidl Ploiesti 1 - 1 Cameron
19.09.2023 19:20 LRMS Paulesti T2 Artema Plast 0 - 4 Coca Cola
19.09.2023 20:10 LRMS Paulesti T2 Penitenciarul Ploiesti 7 - 4 OMV
19.09.2023 20:10 LRMS Paulesti T1 LukOil 3 - 0 Depogaz

 
Clasament
Loc Echipa J V E I GM GP G CG CR A P
1 Fan Courier 2 2 0 0 16 6 +10 0 0 +3 6
2 Timken 2 2 0 0 12 5 +7 0 0 +3 6
3 LukOil 2 2 0 0 7 0 +7 0 0 0 6
4 Haier 2 2 0 0 10 7 +3 0 0 +3 6
5 Cameron 2 1 1 0 6 2 +4 0 0 +1 4
6 OMV 2 1 0 1 14 7 +7 0 0 0 3
7 Conpet 2 1 0 1 9 6 +3 0 0 0 3
8 Depogaz 2 1 0 1 6 6 0 0 0 0 3
9 Coca Cola 2 1 0 1 5 5 0 0 0 +3 3
10 Penitenciarul Ploiesti 2 1 0 1 8 9 -1 0 0 0 3
11 Adient 2 1 0 1 3 7 -4 0 0 0 3
12 Lidl Ploiesti 2 0 1 1 4 7 -3 0 0 -2 1
13 Roquet Eastern Europe 2 0 0 2 3 6 -3 0 0 -3 0
14 Transferoviar Calatori 2 0 0 2 6 12 -6 0 0 -3 0
15 Artema Plast 2 0 0 2 0 8 -8 0 0 -3 0
16 Bake Store 2 0 0 2 3 19 -16 0 0 -3 0
J - meciuri jucate I - infrangeri G - golaveraj A - adevar
V - victorii GM - goluri marcate CG - cartonase galbene P - puncte
E - meciuri egale GP - goluri primite CR - cartonase rosii  

Ascundere detalii Etapa 1 Jucata
Data Locatie Gazda Scor Oaspete
12.09.2023 17:50 LRMS Paulesti T1 LukOil 4 - 0 Artema Plast
12.09.2023 17:50 LRMS Paulesti T2 Depogaz 6 - 3 Lidl Ploiesti
12.09.2023 18:35 LRMS Paulesti T2 Cameron 5 - 1 Penitenciarul Ploiesti
12.09.2023 18:35 LRMS Paulesti T1 OMV 10 - 0 Bake Store
12.09.2023 19:20 LRMS Paulesti T1 Fan Courier 7 - 3 Transferoviar Calatori
12.09.2023 19:20 LRMS Paulesti T2 Timken 7 - 2 Adient
12.09.2023 20:10 LRMS Paulesti T2 Roquet Eastern Europe 3 - 5 Haier
12.09.2023 20:10 LRMS Paulesti T1 Conpet 5 - 1 Coca Cola


© VVI 2009
Reclame
Welcome_Bonus _T&C